En güzel bayram hediyesi çikolata

Bayramın yaklaşmasıyla sevdiklerimizi mutlu etmenin önemini hatırlıyoruz. Hele geçtiğimiz, ailelerimizden uzak bahardan sonra hep aklımdan sevdiklerimi daha çok gülümsetmek geçiyor. İster bir öpücük, ister kocaman bir sarılma – demek isterdim ama malum Covid-19- bu yüzden en iyi lezzetli bir kutu çikolata.

Godiva’dan bayrama özel mutluluk kutuları

2020 Bayram Koleksiyonu’nda, Godiva’nın klasikleşmiş tatları ve sunumları öne çıkıyor. İkonik Gold serisinin bir parçasını oluşturan Gold Bayram Kutusu, markanın en gözde ürünlerinden özel pralin çikolataları bir araya getiriyor. Sade çikolata sevenlerin tercihi madlen çikolatalar Finesse Supréme kutularında yerlerini alırken fındıklı, fıstıklı, sütlü ve bitter seçenekleriyle çeşitlendirilmiş Napoliten çikolata kutuları her damak zevkine hitap ediyor. Farklı Godiva lezzetlerini buluşturan Bayram Asortiçikolata kutusu ise renkli görünümü ve zengin içeriğiyle mükemmel bir hediye alternatifi niteliği taşıyor.

Godiva Café’lerden bayrama özel ikramlar

2020 Bayram Koleksiyonu’nun yanı sıra Godiva Café’lerin geniş yiyecek ve içecek yelpazesi de Kurban Bayramı’na tat katıyor. Godiva şeflerinin ellerinden çıkma nefis dondurma çeşitleri, Belçika çikolatasıyla hazırlanan çilek, lokum gibi paylaşımlık lezzetler, pastalar ve soğuk içecek seçeneklerinin bulunduğu kafelerin tamamında, misafir ve çalışanların sağlığı için Sağlık Bakanlığı’nın önerdiği hijyen ve güvenlik önlemleri eksiksiz uygulanıyor. Ayrıca Godiva Café’ler, İstanbul ve Ankara’nın belli semtlerinde hijyen kurallarını gözeterek evlere güvenli teslimat da gerçekleştiriyor.

Ayrıca Godiva.com.tr’de satışa sunulan çikolata kutuları da kişisel notlarınız eşliğinde Godiva tarafından ücretsiz kargo seçeneğiyle sevdiklerinize sizin adınıza güvenli şekilde gönderiliyor.

CategoriesGenel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir