Metro Türkiye 30. yılını restoranlara verdiği destekle kutluyor.

Metro Türkiye hem tüketicilere hem de restoran müşterilerine özel bir çek kampanyası da düzenliyor. Tüm Metro Türkiye müşterileri kampanyaya kayıt olduktan sonra yapacakları ikinci KDV hariç 300 TL’lik alışverişlerinde, tek sefer olacak şekilde 50 TL’lik çek kazanıyor. Tüm müşteriler bu çeklerini 15 Şubat 2021 tarihine kadar www.metroisinmutfaginda.com sitesinde yayınlanan listede yer alan 23 farklı ildeki 400’e yakın restoranda paket servis ve gel-al hizmeti de dâhil olacak şekilde kullanabiliyor. Web sitesindeki listede yer almayan Metro müşterisi restoranlar da listedeki restoranlarda ya da Metro mağazalarında bu çekleri kullanabilecek.

Ayrıca müşteriler kampanya ile kazandığı 50 TL’lik çeki web sitesinde yer alan restoranlarda harcadıklarında restoran sahipleri de aynı değerde hediye çeki kazanmış sayılıyor ve çekleri Metro Türkiye mağazalarında yapacakları alışverişlerde kullanabiliyor. Metro Türkiye bu çek kampanyası sayesinde alınan son önlemlerle paket servise geçen işletmelerin işlerine devam etmelerine katkıda bulunmaya devam edecek.

Ayrıca: 1990 yılından bu yana müşterilerine güvenilir bir alışveriş deneyimi sunma amacıyla çalışmalarına devam eden Metro Türkiye, 30. kuruluş yıl dönümüne özel olarak müşterilerine BMW 320İ First Edition Sport Line 2020 model otomobil ve birçok hediye kazanma şansı sunduğu bir çekiliş kampanyası başlattı.

19 Kasım 2020 – 6 Ocak 2021 tarihleri arasında Metro Türkiye’nin ülkemizdeki 37 mağazasında geçerli olacak kampanya kapsamında tek seferde KDV hariç 300 TL ve katları tutarında (her 300 TL için bir çekiliş hakkı) alışveriş yapan tüm Metro Kart sahibi müşteriler, çekilişe katılma hakkı kazanacak. 13 Ocak 2021 tarihinde talihlilerin belirleneceği kampanyada yapılacak çekilişle verilecek hediyeler ise şu şekilde:

  • 1 adet BMW 320İ First Edition Sport Line 2020 model otomobil
  • 70 adet iPhone 11 64 GB (hat ve kart hariç)
  • 70 adet LG 55UN71006LB 55” 140 Ekran 4K UHD Smart TV

Ne yalanım olsun umarım ben kazanırım!!!!

CategoriesGenel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir