Sanatla bütünleşen fincanlar

25. yaşını kutlayan İstanbul’un zamana karşı duran mekanı Sunset Grill & Bar, Burhan Doğançay imzalı özel “Koniler Serisi Fincan Koleksiyonu” ile bu kutlamayı anlamlandırıyor.

Sunset GRILL&BAR, 25. yıldönümünü ses getiren bir etkinlikle taçlandırıyor. Türkiye Çağdaş Sanatının en değerli imzalarından Burhan Doğançay’ın 90. yaşı anısına ve Doğançay Sanat Kültür ve Eğitim Vakfı yararına Jumbo tarafından özel olarak üretilen Burhan Doğançay imzalı “Koniler Serisi” porselen fincan takımı, Sunset’in 25. yılına anlam katıyor.

Üstelik bu bir “sosyal sorumluluk” projesi: Temiz kağıt şeritler ve onların hat sanatı gölgelerinden oluşan “Koniler Serisi” satışlarından elde edilecek gelirin tamamı, Sunset tarafından Doğançay Sanat Kültür ve Eğitim Vakfı’na bağışlanacak.

Çeyrek asrı geride bırakan Sunset tarafından Türkiye Çağdaş Sanatının en değerli imzalarından Burhan Doğançay’ın 90. yaşı onuruna hayat bulan ve yeni yıl hediyesi olarak sınırlı sayıda üretilen bu özel koleksiyona; Doğançay Müzesi’nden (0212 244 77 70) veya Sunset Grill & Bar’dan (0212 287 03 57) ulaşılabilir.

CategoriesGenel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir